Dla naszego Klienta z Warszawy, ulokowanego w samym sercu miasta. Firma świadcząca usługi IT w udoskonalaniu takich obszarów jak: Operacje, Strategia, Integracja. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Full stack Developer 12000 - 18000 PLN Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

Poszukujemy Programisty Fullstack do współpracy z nami przy tworzeniu oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Mamy czysty stack frontendu (Apollo GraphQL + React) z niestandardową biblioteką UI, napisaną w CoffeeScript, bez kodu źródłowego.

Oczekiwania:

  • Możliwość pracy w języku angielskim
  • Doświadczenie we współpracy z UX/UI
  • 3+ lata jako programista frontendowy
  • Biegłość w pisaniu nowoczesnego Javascript'u
  • Umiejętności współpracy w zakresie jakości kodu i architektury
  • Wiedza na temat procesu tworzenia aplikacji za pomocą pakietu Webpack
  • Umiejętności prezentowania i dokumentowania swojej pracy reszcie zespołu
  • Podstawowe zrozumienie zasad projektowania dla płynnej współpracy z projektantami

Proponujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy
  • Miejsce na samodoskonalenie
  • Eleganckie i przytulne biuro
  • Doświadczony i pracowity zespół
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia - 2-3 dni w tygodniu
  • Nowoczesny stack bez kodu źródłowego (Apollo GraphQL, Serverless, React)
  • Problemy z architekturą do rozwiązania (podczas pisania niestandardowych mikroserwisów)

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z CoffeeScript
  • Praktyczne doświadczenie z GraphQL
  • Doświadczenie w automatycznych testach oprogramowania
  • Umiejętności przeglądania kodu rówieśniczego i dawania miłych opinii
  • Zrozumienie metodologii Agile i narzędzi zarządzania, takich jak Jira
  • Doświadczeniu w architekturze software, samodzielne projektowanie (na dowolnym poziomie)