Dla naszego Klienta, globalnej firmy, działającej na wielu rynkach, zatrudniającej kilkadziesiąt tysięcy osób na całym świecie, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Azure Architect/Consultant w zespole Data Analytics in Assurance Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Projektowanie i budowa architektury data management & data analytics opartej o rozwiązania chmurowe Microsoft Azure;
  • Definiowanie i implementacja najlepszych praktyk i szablonów dla implementacji opartych o chmurę;
  • Optymalizacja konfiguracyjna i kosztowa wdrożeń opartych o Microsoft Azure.

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wyższe wykształcenie techniczne/ekonomiczne;
  • Doświadczenie w tworzeniu dużej skali architektury opartej o platformę Microsoft Azure;
  • Doświadczenie z rozwiązaniami typu: IaaS, PaaS, Active Directory;
  • Doświadczenie w integracjach hybrydowych pomiędzy chmurą, a infrastrukturą on-premise;
  • Doświadczenie w konfiguracjach bezpieczeństwa dla komponentów środowiska Azure;
  • Wysokie umiejętności analityczne;
  • Umiejętność pracy w grupie, pracy z klientem, komunikatywność;
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość udziału w największych i najbardziej prestiżowych projektach w branży, przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą;
  • Pracę z najlepszymi specjalistami z branży, możliwość zdobywania doświadczenia i uczenia się od najlepszych;
  • Konkurencyjny na rynku, bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych;
  • Możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansę rozwoju osobistego