Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT klasy ERP dla klientów na polskim oraz międzynarodowym rynku, szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista SMO (Service Management Office) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Wsparcie działań handlowych (wspólnie z DSM) w obszarze realizacji usług IT
  • Analiza i optymalizacja procesów realizacji usług IT
  • Tworzenie i analiza statystyk związanych z realizacją usług IT oraz uruchamianie działań korygujących w obszarze serwisu
  • Wsparcie Koordynatorów Wsparcia w obszarze narzędziowym, raportowym i rozliczeniowym dostarczanych usług
  • Wsparcie w efektywnym zarządzaniu zasobami zgodnie z priorytetami realizacji usług IT oraz SLA
  • Zarządzanie kontraktami utrzymaniowymi
  • Umiejętność współpracy z Klientem międzynarodowym (wymagana wysoka komunikatywność oraz swobodne posługiwanie się językiem angielskim)

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisko Konsultanta ds serwisu aplikacji/Koordynatora ds serwisu
  • Praktyczna znajomość metodyk koordynacji działem serwisu ITIL / ITSM
  • Doświadczenie w realizacji usług serwisu dla przynajmniej jednego z typów rozwiązań: ERP, ETL, BI, CRM po stronie dostawcy usług mile widziane
  • Doświadczenie we współpracy z klientem zewnętrznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, lub ekonomiczne)

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny
  • Pracę w dynamicznej, ceniącej indywidualność firmie z branży IT,
  • Ciekawe wyzwania i możliwość budowania naszej organizacji;