Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT klasy ERP dla Klientów na polskim oraz międzynarodowym rynku, świadczącej usługi produkcji oprogramowania, wysoko specjalizowane wdrożenia systemów informatycznych, a także doradztwo biznesowe. Od lat posiadają najwyższy status partnera Microsoft - Gold Certified Partner. W 2012 i 2014 roku firma przystąpiła do elitarnego klubu Microsoft Dynamics President's Club, który zrzesza 5% najlepszych Partnerów tego największego na świecie dostawcy rozwiązań informatycznych, a w 2016 roku dołączyła do jeszcze bardziej ekskluzywnego grona Inner Circle, które skupia 1% najlepszych Partnerów Microsoftu. Kilkukrotnie nasz Klient został też nagrodzony tytułem polskiego Partnera Roku w kategorii AX. Współpracują między innymi z takim i firmami, jak: Benefit System, Warbud, Brakes, CCC, PGNiG, Linda Farrow, Danone, Suez. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT SEO Specjalist / Content Specjalist 4500 - 6500 PLN Warszawa

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Regularne pisanie różnych treści w celu wspierania pozyskiwania leadów i celów świadomości marki
  • Opracowywanie i tworzenie pozycjonowania, przesyłania komunikatów i zabezpieczeń, odróżniające nasze usługi na rynku
  • Edycja, korekta i publikowanie technologii i artykułów związanych z biznesem na naszym blogu i profilach mediów społecznościowych
  • Aktywne zarządzanie naszą dystrybucją treści
  • Utrzymanie i optymalizacja zawartości w celu lepszego pozycjonowania i jakości tekstu
  • Bądź na bieżąco z trendami i generuj nowe pomysły, aby przyciągnąć uwagę publiczności
  • Monitorowanie statystyk i wyciąganie wniosków w celu poprawy skuteczności marketingu treści i uzyskiwania lepszych wyników
  • Zarządzaj profilami społecznościowymi firmy i jej obecnością, w tym Facebook, LinkedIn i potencjalnie dodatkowymi kanałami
  • Rozwijaj nowych klientów, konwertując ruch w witrynie za pomocą wezwań do działania, stron docelowych
  • Zarządzaj procesem automatyzacji marketingu (system Dynamics 365 for Marketing)
  • Nadzoruj kampanie marketingowe PPC oraz projekty marketingowe offline - wydarzenia, gadżety itp.

Oczekiwania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w marketingu treści / usług lub dziedzinach pokrewnych, najlepiej w firmie technologicznej
  • Zainteresowanie technologią i to, w jaki sposób pomaga przekształcić dzisiejsze organizacje
  • Zrozumienie taktyki marketingu treści i mediów społecznościowych
  • Znajomość wskaźników ruchu internetowego, Google Analytics, zasad SEO i reklamy cyfrowej
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii generowania leadów
  • Praktyczna znajomość narzędzi automatyzacji marketingu
  • Znajomość narzędzi reklamowych i analitycznych - reklamy na Facebooku, LinkedIn Ads, Google AdWords, Google Analytics
  • Doskonała komunikacja w języku angielskim (minimum B2/C1)

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B z płatnym urlopem i L4
  • Pakiet benefitów:
    • karta sportowa
    • opieka medyczna
    • owocowe środy
    • lekcje angielskiego
  • Możliwa częściowa praca zdalna do dwóch dni w tygodniu
  • Pracuj w zespole, który wdraża globalne produkty
  • Pracuj w dynamicznej firmie, która ceni Twoją indywidualność
  • Korzystaj z najnowszych technologii informacyjnych
  • Oferujemy dużą autonomię i niezależność oraz profesjonalne narzędzia pracy
  • I wiele więcej, o których dowiesz się na spotkaniu ;)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w technologiach i usługach informatycznych / oprogramowaniach komputerowych / marketingu i reklamie