2016-11-20 21:56

Dla naszego klienta, norweskiego producenta oprogramowania, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Java - J2EEWarszawa

Opis stanowiska:

  • Udział w projektach tworzenia i rozwoju aplikacji biznesowych dla klientów zewnętrznych
  • Analiza potrzeb klienta (wewnętrznego oraz zewnętrznego), proponowanie i tworzenie odpowiednich rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Od kandydata oczekujemy:

  • Min 2 lata doświadczenia jako programista J2EE
  • Doświadczenie w programowaniu backend aplikacji
  • Znajomość Red Hat Application Stack
  • Mile widziane doświadczenie w projektach prowadzonych w zwinnych metodykach
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę w międzynarodowym środowisku

Proponujemy:

  • Możliwość udziału w 3-tygodniowym wyjeździe integracyjnym do Norwegii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
Wyślij CV