Dla naszego Klienta z Warszawy, firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku rozwiązań IT. Firma zrealizowała setki projektów dla największych firm Europy. Sukcesy Klienta są wspierane dodatkowo przez zespół Certyfikowanych Testerów. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Android Programista + Kotlin 8000 - 14000 PLN Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Projektowanie aplikacji zgodnie z wytycznymi projektowymi i projektem graficznym,
  • Programowanie aplikacji na urządzenia mobilne - platforma Android,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i po-projektowej,
  • Analiza i wycenianie wymagań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu Natywnych Aplikacji Mobilnych,
  • Doświadczenie w tworzeniu Aplikacji Mobilnych,
  • Wykorzystywanie narzędzi Git oraz Jira,
  • Bardzo dobra znajomość RxJAVA,
  • Bardzo dobra znajomość Kotlin,
  • Bardzo dobra znajomość JSON,
  • Bardzo dobra znajomość XML,
  • Znajomość Platformy Android.

Firma oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Mozliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Luźna, nieformalna atmosfera w pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej - 20 - 30%,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • 26 dni urlopowych w roku,
  • Multisport - 50% dopłaty,
  • Brak Dress Code'u,
  • Premie uznaniowe,
  • Pakiet medyczny.

Mile widziane:

  • Tworzenie aplikacji w obszarze:
    • Video,
    • Lifestreaming,
    • Medycyna,
    • E-commerce,
    • Usługi lotnicze,
    • Lokalizacja i nawigacja.