Dla naszego Klienta z Warszawy, firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku rozwiązań IT. Firma zrealizowała setki projektów dla największych firm Europy. Sukcesy Klienta są wspierane dodatkowo przez zespół Certyfikowanych Testerów. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Android Developer (Natywne Aplikacje Mobilne) 8000 - 15000 PLN Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie aplikacji zgodnie z wytycznymi projektowymi i projektem graficznym,
  • Programowanie aplikacji na urządzenia mobilne - platforma Android,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i po-projektowej,
  • Analiza i wycenianie wymagań.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość:
    • RxJAVA
    • Kotli
    • JSON
    • XML
  • Doświadczenie w tworzeniu Natywnych Aplikacji Mobilnych
  • Doświadczenie w tworzeniu Aplikacji Mobilnych
  • Wykorzystywanie narzędzi Git oraz Jira
  • Znajomość Platformy Android

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (26 dni urlopowych w roku)
  • Możliwość pracy zdalnej - 20 - 30%
  • Premie uznaniowe
  • Pakiet medyczny
  • Multisport - 50% dopłaty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Brak Dress Code'u
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Mozliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Luźna, nieformalna atmosfera w pracy

Dodatkowe atuty:

  • Tworzenie aplikacji w obszarze:
    • Video
    • Lifestreaming
    • Medycyna
    • E-commerce
    • Usługi lotnicze
    • Lokalizacja i nawigacja