Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w transformacji cyfrowej, a w szczególności implementująca rozwiązanie Microsoft Dynamics 365, dzięki czemu od kilkunastu lat buduje pozycję lidera na Polskim rynku, co potwierdza 98% zadowolonych klientów. Microsoft Dynamics 365 to ultranowoczesny system oferujący np. ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa), którego podstawą funkcjonowania jest integracja oraz optymalizacja procesów wszystkich obszarów działalności firmy od finansów, przez HR aż po logistykę oraz produkcję. Rozwiązanie to zapewnia elastyczne oraz jednolite podejście do procesów planowania i harmonogramowania produkcji oraz ma szczególne znaczenie, gdy czas realizacji zamówienia jest dłuższy niż czas oczekiwania przez nabywców. W ramach działań firmy świadczone jest również rozwiązanie dla obsługi magazynów wysokiego składowania. Rozwiązanie to pozwala na sprawną i zintegrowaną obsługę firm także wielooddziałowych w zakresie przyjęcia, wydania, inwentaryzacji, przeładunku oraz wykorzystania przestrzeni magazynowej i łańcucha dostaw. Rozwiązanie to umożliwia też usprawnienie kontaktu z klientami oraz optymalizacja czasu pracy pracowników jak też zaawansowane analizy biznesowe w chmurze. Dzięki narzędziu Power BI analizowanie danych jest szybsze, wydajniejsze oraz bardziej zrozumiałe. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT KONSULTANT MS DYNAMICS AX Z OBSZARU LOGISTYKA 10000 - 15000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych rozwiązań w n/w obszarach
  • Analiza i rozwiązywanie problemów doraźnych u klientów
  • Tworzenie dokumentacji projektowej, instrukcji dla użytkowników
  • Szkolenie i udzielanie konsultacji dla klientów w obszarze logistyki
  • Zdalna/telefoniczna współpraca z klientami. Sporadyczne wyjazdy służbowe, głównie na terenie kraju

Oczekiwania:

  • Komunikatywność w relacjach biznesowych i umiejętności dydaktyczne, niezbędne w kontakcie z Klientami
  • Znajomość systemu ERP Microsoft Dynamics AX w obszarze logistyka/handel
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dobra obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Możliwość certyfikacji w najnowszej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 for Operations
  • Stabilną pracę w firmie współpracującej z klientami krajowymi i międzynarodowymi
  • Dynamiczną pracę, pełną kontaktu z ludźmi
  • Uczestnictwo w wielu ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju

Dodatkowe atuty:

  • Wykształcenie w zakresie handlu/ logistyki
  • Znajomość technologii Microsoft np. MS SQL Server