Naszym Klientem jest solidny polski software house z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu projektów o różnej wielkości dla firm niemal z każdej branży: systemów e-commerce, aplikacji na wszystkie platformy mobilne oraz Smart TV; wielokrotnie doceniany i polecany przez największych międzynarodowych producentów oprogramowania i sprzętu IT. Obecnie do zespołu firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular Android Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji opartych na platformie Android
  • Udział w projektowaniu aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka Java
  • Bardzo dobra znajomość Android SDK
  • Znajomość Android Studio
  • Znajomość Grandle
  • Znajomość SQLite
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

Firma oferuje:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna

Mile widziane:

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość bibliotek i frameworków np. Flutter, Retrofit, Picasso, OrmLite, Facebook SDK
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość Redmine