Dla naszego Klienta, globalnej firmy, działającej na wielu rynkach, zatrudniającej kilkadziesiąt tysięcy osób na całym świecie, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT DevOps Engineer/Specialist Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, rozwój oraz modyfikacja istniejących narzędzi wsparcia procesów Continuous Integration / Continuous Delivery / Continuous Deployment
  • Automatyzacja powtarzalnych czynności w cyklu wytwarzania oprogramowania/ administracji środowisk testowych/ wdrażania oprogramowania na środowisko produkcyjne
  • Troubleshooting i budowa środowisk produkcyjnych i testowych
  • Doradzanie programistom w zagadnieniach jak zarządzanie konfiguracją, praca z gałęziami
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych dla automatyzacji procesów
  • Ścisła współpraca z zespołami programistów/testerów/administratorów w procesie przygotowywania oprogramowania do uruchomienia w środowisku produkcyjnym

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości wybranych narzędzi: Ansible, MS VSTS, Apache Ant, Docker, Jenkins, TeamCity, GitLab, Maven/Gradle, TSVS, JIRA, Bamboo
  • Minimum podstawowa znajomość jednego z języków skryptowych
  • Znajomość Tomcata i/lub Nginx'a
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows (7+ wraz z PowerShell) oraz Linux (z Bash'em)
  • Znajomość Repozytoriów (Git, SVN, Gerrit;)
  • Kreatywność, samodzielność, chęć znalezienia nowych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Możliwość wyjazdów na zagraniczne projekty

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (b2b/umowa o pracę)
  • Ciekawa praca w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
  • Możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych dla największych polskich i europejskich firm
  • Pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport
  • Codziennie świeże owoce

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka obiektowego
  • Znajomość ETL
  • Doświadczenie w środowisku IT opartym o rozwiązania chmurowe
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL