2016-10-08 16:41

Dla naszego Klienta, europejskiego domu maklerskiego szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista / Developer JavaWarszawa

Zadania:

  • udział w projektowaniu i rozwijaniu systemów transakcyjnych on-line
  • implementacja warstwy logiki aplikacji i interfejsu użytkownika
  • programowanie w oparciu o analizę wymagań
  • serwisowanie aplikacji
  • wspieranie procesu testowania

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub ostatnie lata studiów (informatyka, elektronika lub pokrewne )
  • znajomości systemów operacyjnych rodziny Windows oraz UNIX / Linux
  • biegłej znajomości języka Java
  • znajomości relacyjnych baz danych
  • znajomości serwerów aplikacji Tomcat i JBoss - konfiguracja i tworzenie aplikacji
  • doświadczenia z technologią Hibernate
  • umiejętności analizowania i szybkiego rozwiązywania problemów
  • zdolności szybkiego uczenia się
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzaleźnione od posiadanego doświadczenia
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu)
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • pracę z doświadczonymi programistami

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji Webowych
  • dobra orientacja w zakresie OOP, przynajmniej na poziomie świadomości istnienia wzorców projektowych
  • znajomość Flex, BlazeDS
  • doświadczenie z Java NIO, Servlet 3.0
  • znajomość frameworku spring