Polska firma doradcza, która zapewnia przedsiębiorcom wsparcie podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe oraz pomaga rozwijać innowacyjną działalność, w tym pozyskując finansowanie ze środków publicznych i innych dostępnych źródeł. Na rynku polskim działają już od 15 lat. Zaangażowanie i praca ponad 280-osobowego zespołu zostały wielokrotnie docenione, zarówno przez klientów, którzy współpracują z firmą od wielu lat, jak i przez niezależne gremia. Ma to swoje odzwierciedlenie w rankingach doradców podatkowych i firm wspierających działalność B+R i innowacje, w których zajmujemy najwyższe pozycje. W związku z rozwojem firmy i budową zespołu IT poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT IT Project Manager Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Nadzór, wsparcie i koordynacja realizacji projektów IT w firmie - nadzorowanie procesu tworzenia i rozwoju aplikacji biznesowych
  • Zarządzanie zakresem, harmonogramem, budżetem i ryzykiem w całym cyklu życia projektu
  • Planowanie harmonogramów realizacji projektu i wspieranie zespołów w ocenie zadań
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach zespołu projektowego
  • Koordynacja realizacji zadań w projekcie
  • Zapewnienie efektywnej alokacji zasobów
  • Kontrolowanie i raportowanie postępów w projekcie
  • Zarządzanie ryzykiem prowadzonych projektów
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy oraz zewnętrznymi podmiotami
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów IT i zespołów projektowych
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami
  • Doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach
  • Znajomość przynajmniej jednej metodyki zarządzania projektami (Agile, SCRUM, PMI)
  • Orientacja na jakość, projekt i pracę zespołową
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w środowisku wieloprojektowym
  • Chęć i odwaga do inicjowania zmian, wprowadzania ulepszeń i optymalizacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • Elastyczne godziny pracy (7/11 - 15/19)
  • Praca zdalna do 20% czasu pracy
  • Możliwość otrzymania rocznej premii uznaniowej
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach
  • Bogaty pakiet benefitów:
    • opieka medyczna Medicover
    • karta MultiSport
    • masaże relaksacyjne w biurze
    • lekcje angielskiego w biurze
    • wyjazdy szkoleniowe i integracyjne
    • konferencje branżowe
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole