Dla naszego Klienta, firmy działającej na polskim rynku od 2003 roku, która skupia się głównie na nowych technologiach, badaniach i projektach naukowych. Firma zajmuje się projektowaniem systemów informatycznych, jak również świadczy usługi z zakresu doradztwa gospodarczego i biznesowego, tworzy produkty będące udogodnieniami dla społeczeństwa.

Jednym z największych sukcesów Klienta jest opracowanie autorskiego oprogramowania wspomagającego planowanie zasobów przedsiębiorstwa - system ERP.

Obecnie Klient skupia się na rozwoju w trzech obszarach: biotechnologii, teleinformatyce i programowaniu.

Klient efektywnie pozyskuje fundusze na badania naukowe oraz rozwija procesy i produkty biznesowe, co pozwala na kompletne rozwiązania, których powstawanie nadzoruje od fazy laboratorium po fazę wdrożeniową.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Kierownik Projektów IT 10000 - 15000 PLN Warszawa

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu oraz harmonogramem.
  • Koordynowanie prac programistów, analityków i testerów. Zarządzanie komunikacją.
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z powierzonymi obowiązkami.
  • Kontrola terminowości oraz jakości
  • Przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentacją
  • Reprezentowanie firmy w komunikacji z interesariuszami projektów.
  • Wyjazdy do klientów.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych/teleinformatycznych na stanowisku Kierownika Projektu w zespole co najmniej 3 os.
  • Wykształcenie wyższe - licencjackie / inżynierskie. Preferowane kierunki techniczne i / lub ekonomiczne.
  • Umiejętność współpracy z firmami zewnętrznymi na zasadach outsourcing, body leasing.
  • Rozumienie zagadnień związanych z budową oprogramowania i tematyki teleinformatycznej.
  • Zrozumienie prawideł pisania oprogramowania takich jak: SOLID, TDD, wzorce projektowe
  • Znajomość obsługi MS Office, MS Project, MS Visio lub równoważnych.
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy groupware: SharePoint, Redmine, Git, SVN, Jira itp.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Mile widziana wiedza o Prawie Zamówień Publicznych oraz podstawowa wiedza dotycząca prawodawstwa polskiego.
  • Certyfikat potwierdzający znajomość metodyki zarządzania projektem na poziomie min PRINCE2 Practitioner lub równoważny.
  • Certyfikat potwierdzający znajomość metodyki - Management of Risk.
  • Certyfikat potwierdzający znajomość metodyki - BS ISO/IEC 27001:2005 / PN-I-07799-2:2005 / BS 7799-2. lub równoważny.
  • Certyfikat potwierdzający znajomość metodyk zwinnych - Agile / SCRUM Master.

Oferujemy:

  • Umowę B2B / Umowę o pracę / Umowę zlecenie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System premiowy.
  • Płatny urlop przy Umowie B2B.
  • Pracę w młodym, prężnym i doświadczonym zespole programistów.
  • Udział w innowacyjnych projektach.
  • Możliwość implementacji własnych koncepcji.
  • Styczność z nowoczesną technologią i znanymi projektami.
  • Udział w prestiżowych projektach na terenie Polski.