Szwedzka firma zatrudniająca ponad 500 osób, posiadająca swoje oddziały w ponad 40 lokalizacjach. Mają platformę w chmurze, która obsługuje różne kanały rocznie w ogromnej ilości. Są dumni, że mogą współpracować z największymi i najbardziej wymagającymi Klientami, w tym z największymi amerykańskimi firmami technologicznymi, a także operatorami telefonii komórkowej na całym świecie. Firma szybko się rozwija. Ich sukces zależy od talentu i motywacji pracowników, a lojalność Klientów opiera się na zaufaniu. Ich Klienci na całym świecie polegają na swojej technologii, aby angażować i zachwycać swoich Klientów. Architektura jest dostosowana do potrzeb Klienta. Ich Klienci doceniają narzędzia i technologie, które firma im zapewnia, aby tworzyć bogatsze wiadomości z obrazami i filmami, do przekształcania powiadomień w rozmowy. Ze względu na ciągły rozwój firmy, szukają oni do swojego zespołu osoby, która odmieni losy ludzi na świecie, na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier systemu (aplikacje VAS i charging systems) 12000 - 19000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Obowiązki związane z instalacjami systemu
  • Analiza wymagań i potrzeb z klientami
  • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji
  • Przygotowanie instalacji systemu
  • Odpowiedzialność za integrację i konfigurację do momentu uruchomienia nowego systemu
  • Uzgadnianie z Klientami zainstalowanych systemów
  • Podróże służbowe na całym świecie, aby spotykać się z Klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie i wiedza w następujących obszarach:
    • Instalacja i integracja systemów telecom (aplikacje VAS systemy ładowania)
    • Systemy oparte na Linuksie
    • Bazy danych, takie jak Oracle
    • Architektura sieci IP, konfiguracja, integracja i redundancja
    • Technologie wirtualizacji (VMware, Openstack)
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży telecom
  • Umiejętności nietechniczne:
    • Podejmowanie inicjatywy i starannie przemyślanych decyzji
    • Zorientowanie na Klienta
    • Zorientowanie techniczne i na rozwiązania
    • Wygodny i doświadczony w wielozadaniowości
    • Dobra organizacja pracy oraz pozytywne nastawienie
  • Odpowiednie wykształcenie wyższe i doświadczenie ról technicznych w branży telekomunikacyjnej i/lub informatycznej
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z płatnym urlopem (25 dni)
  • Możliwość współpracy na podstawie umowy o pracę
  • Biuro w centrum Warszawy o powierzchni około 280 m2, które jest miejscem dla 25 pracowników
  • Miejsce do wypoczynku, w tym kanapą i rzutkami
  • Parking samochodowy i rowerowy
  • Poranne przekąski biurowe
  • Budżet sportowy do wykorzystania w ciągu roku
  • Pracuj z międzynarodowym zespołem
  • Okazjonalna praca zdalna (możliwość wynegocjowania do jednego dnia w tygodniu)
  • Wycieczki integracyjne oraz imprezy rodzinne
  • W czwartki wyznaczony czas na kawę razem
  • W piątek "beer o'clock"
  • Work-life-balance