Dla naszego Klienta, firmy tworzącej dedykowane platformy sprzedażowe, rozwiązanie e-commerce dla największych globalnych Klientów z branży finansowej, ubezpieczeniowej, audytowej czy produkcyjnej, działającej na rynku od ponad 20 lat, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Senior Administrator Sieciowo-Systemowy Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie infrastrukturą, systemami i aplikacjami middleware (sprzęt sieciowy, serwery, systemy operacyjne, infrastruktura kontenerów, serwery aplikacyjne, wirtualizacja)
  • Utrzymywanie narzędzi i dokumentacji związanej z zarządzaniem architekturą hostingową
  • Analiza i działania proaktywne w zakresie bezpieczeństwa, dostępności i wydajności
  • Praca w zespole utrzymania i wsparcie klienta w zakresie infrastruktury

Oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia przy administracji serwisami WWW
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zapewniającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Wysoka samodzielność w realizacji zadań
  • Doświadczenie w administracji serwerami opartymi o systemy Linux
  • Znajomość dystrybucji: Debian, Red Hat (RHEL, CentOS)
  • Znajomość protokołu TCP/IP, routingu oraz systemów filtracji ruchu dostępnych dla systemu Linux
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu OpenSource w zastosowaniach:serwery WWW, aplikacji Java,rozwiązania high-availability oraz load-balancing usług sieciowych (HTTP),serwery DNS,systemy monitoringu i wirtualizacji, firewall i routing

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Parking rowerowy
  • Zajęcia z fizjoterapeutami w firmie
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Imprezy integracyjne
  • Strefy relaksu
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego