2016-10-09 22:29

Dla naszego Klienta, firmy konsultingowej specjalizującej się we wdrażaniu rozwiązań ERP, CRM, BI szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant MS Dynamics CRM - .NETWarszawa

Realizowane zadania:

  • Udział w zewnętrznych projektach wdrożeniowych MS Dynamics CRM
  • Samodzielne prowadzenie analizy biznesowej i funkcjonalnej
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemu
  • Parametryzacja i przygotowanie systemu na podstawie wymagań Klienta
  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych dla użytkowników końcowych
  • Codzienna współpraca z działem programistów nad zmianami / implementacją MS Dynamics CRM
  • Wsparcie użytkowników systemu

Wymagania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych MS Dynamics CRM
  • Praktyczna znajomość i doświadczenie w realizacji procesów wdrożeniowych w roli konsultanta wiodącego
  • Doświadczenie w prowadzeniu analizy biznesowej
  • Mile widziane doświadczenie jako konsultant presales
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej
  • Komunikatywność
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowymi atutami kandydata będzie:
  • Znajomość języka .NET
  • Certyfikat w zakresie Microsoft Dynamics CRM

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Pakiet socjalny
Wyślij CV