Dla naszego klienta międzynarodowej spółki świadczącej usługi audytorsko-doradcze oferując m.in. usługi audytu, doradztwa podatkowego, outsourcing i doradztwo księgowo - kadrowe, doradztwo finansowe, inwestycyjne i transakcyjne, doradztwo IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Samodzielna Księgowa/y Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości wybranych spółek prawa handlowego będących klientami biura
  • Zapewnienie prawidłowego i terminowego sporządzania deklaracji podatkowych VAT, CIT
  • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych spółek według polskich standardów rachunkowości
  • Sporządzanie deklaracji statystycznych GUS, NBP itp
  • Reprezentowanie firm w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach

Oczekiwania:

  • Umiejętności prowadzenia pełnej rachunkowości spółek
  • Umiejętności przygotowywania sprawozdań finansowych zgodnych z ustawa o rachunkowości
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • Znajomość systemów finansowo - księgowych
    • Znajomość Dynamic Nav. będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office - zwłaszcza Excel
  • Praca w środowisku międzynarodowym - znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakt z Klientem
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum dwa lata

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uczestnictwo w szkoleniach
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Interesującą pracę w zespole profesjonalistów w dziedzinie księgowości i konsultantów biznesowych IT
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Lekcje języka angielskiego