Dla naszego Klienta realizującego misję rzetelnego i wiarygodnego dostawcy treści naukowych i innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych poszukuje kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular Node.js Developer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt Umowa mieszana

Zadania:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji webowych
  • Projektowanie struktur, algorytmów i baz danych
  • Współpraca z architektami, programistami i właścicielami projektu

Oczekiwania:

  • Znajomość obiektowego JavaScript, Node.js
  • Znajomość frameworka Express
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych
  • Znajomość Web Sockets
  • Podstawowa znajomość Angular.js
  • Umiejętność obsługi narzędzi wspierających typu Npm, Bower, Gulp, Webpack
  • Znajomość różnych frameworków i narzędzi (jQuery, Bootstrap, Less, Sass)
  • Znajomość kontroli wersji GIT
  • Znajomość HTML, CSS/SCSS
  • Znajomość RWD

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Niezbędne narzędzia pracy

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość RabbitMQ, Bazy REDIS
  • Znajomość kontenerów Docker
  • Podstawowa znajomość PHP
  • Podstawowa znajomość Symfony