Naszym Klientem jest solidny polski software house z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu projektów o różnej wielkości dla firm niemal z każdej branży: systemów e-commerce, aplikacji na wszystkie platformy mobilne oraz Smart TV; wielokrotnie doceniany i polecany przez największych międzynarodowych producentów oprogramowania i sprzętu IT. Obecnie do zespołu firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista Interfejsu Użytkownika/ JavaScript Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Tworzenie i rozwój produktów elektronicznych oraz serwisów internetowych
  • Realizacja produktu przeznaczonego na rynek globalny związanego z elektroniczną dystrybucją treści

Oczekiwania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS
  • Znajomość RWD
  • Znajomość środowiska jQuery, React.js
  • Znajomość Webpack, Gulp, Require.js
  • Znajomość problematyki kompatybilności przeglądarek
  • Podstawowe umiejętności konsolowe w systemie Linux
  • Znajomość kontroli wersji GIT

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Kursy językowe
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Płatne urlopy i zwolnienia
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Poniedziałki z owocami
  • Dwa dodatkowe dni urlopu
  • Dwie godziny dla rodziny (w pierwsze piątki miesiąca skrócony czas pracy o 2 godziny)