2016-12-03 17:59

Oferta pracy: Oferta pracy IT Senior Software Engineer / Systemy wbudowane - C/C++Warszawa

Opis stanowiska:

  • programowanie systemów wbudowanych
  • programowanie w językach C/C++, C#
  • tworzenie sterowników urządzeń peryferyjnych
  • wsparcie merytoryczne dla zespołu programistów

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie - niekoniecznie komercyjne - w programowaniu systemów wbudowanych - Embedded Systems,
  • bardzo dobrą znajomość C/C++ i podstawową assemblera,
  • umiejętność programowania sterowników urządzeń peryferyjnych (i2c, spi, adc, dma)
  • programowanie w języku C/C++
  • umiejętność tworzenia aplikacji dla Windows CE z użyciem .NET i C#
  • chęć poszerzania wiedzy w zakresie technologii GPRS, GPS, protokołu TCP/IP, architektury ARM, elektroniki cyfrowej oraz umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi:
    • multimetr,
    • oscyloskop,
    • analizator stanów.