Dla naszego klienta, firmy działającej od ponad 25 lat na polskim rynku usług oraz rozwiązań IT, będącej liczącym się graczem na rynku IT security, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer (Java8, Spring4) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • rozwój aplikacji własnych (m. in. do analiz finansowych, przetwarzania danych przemysłowych, dedykowanych katalogów danych, integracji systemów lotniczych)
  • pomoc w projektowaniu nowych systemów/aplikacji dla naszych klientów
  • budowa integratorów danych z popularnymi systemami klasy Enterprise (np. IBM MQ)
  • udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania

Wymagania:

  • minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość Java 7 lub 8
  • znajomość Spring, Spring Boot, Spring Data, Spring MVC
  • znajomość PostgreSQL lub MySQL oraz JPA i Hibernate
  • znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem XML, XSD
  • doświadczenie w pracy z narzędziami projektowymi Maven, Git

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie umowy o pracę lub b2b
  • udział w projektach dla klientów polskich oraz międzynarodowych
  • udział w szkoleniach
  • ciągłość projektów
  • swobodną atmosferę pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • ubezpieczenie medyczne

Dodatkowe atuty:

  • pisanie testów jednostkowych i funkcjonalnych
  • znajomość Java FX
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • doświadczenie z MS SQL Server
  • walidacja XML, parsowanie danych z użyciem XSD
  • znajomość protokołu SOAP
  • protokoły wymiany danych typu ebXML, AS4
  • system kolejkowy IBM MQ
  • rozumienie diagramów UML