Nasz Klient - międzynarodowa firma - oferuje ekscytującą, prawdziwie międzynarodową możliwość budowania kariery, jednocześnie wywierając pozytywny wpływ, w innowacyjnym i dynamicznym środowisku. Firma uznawana jest za najbardziej zaufany biznes w zrównoważonym łańcuchu dostaw, jest napędzana przez zróżnicowany zespół ponad 45 narodowości, który ma rzeczywisty wpływ na praktyki środowiskowe i społeczne firm na całym świecie, wykorzystując wpływ globalnych łańcuchów dostaw. Współpracują z ponad 200 globalnymi firmami międzynarodowymi, w tym Verizon, GSK, Coca Cola Enterprises, Nestle, Johnson & Johnson, Renault, ING Bank i Subway. Dołącz do nas, szukamy zabawnych i pełnych pasji ludzi, którzy pomogą nam coś zmienić!

Oferta pracy: Oferta pracy IT Architect Front-end (React + Redux) 20000 - 30000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Komunikacja z UI / UX, biznesem, analizowanie i sugerowanie wydajnych rozwiązań w oparciu o ich wymagania
  • Zdefiniowanie i utrzymanie mapy architektury, rozwiązań technicznych dla nowych i istniejących funkcji każdej części projektów
  • Odpowiedzialność za właściwości architektury aplikacji front-end
  • Dobry aktywny słuchacz uwzględniający propozycje inżynierów front-endu w ostatecznym rozwiązaniu (syndrom anti ivory-tower)
  • Dostarczanie usług architektonicznych, doradztwo i projektowanie koncepcyjne, techniczne i procesowe
  • Współpraca z inżynierami front-endu, aby generować i utrzymywać kod zgodnie z uzgodnionym standardem kodowania i najlepszymi praktykami
  • Wprowadzanie najnowszych technologii i budowa szybkiich funkcji Proof of Concept w celu zaspokojenia przyszłych potrzeb biznesowych
  • Przygotowywanie, ulepszanie i wprowadzanie nowych podejść / metodologii / narzędzi i technik w dziale
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

a

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie zawodowe (i aktualna wiedza teoretyczna) w React & Redux
  • 7 lat doświadczenia zawodowego jako programista JavaScript
  • Minimum rok doświadczenia zawodowego jako architekt / lider w projektach z dużym wykorzystaniem nowoczesnych technologii frontendowych
  • 3 lata w projektowaniu i budowaniu aplikacji SPA przy użyciu struktury / biblioteki aplikacji (Angular 1.x / 2.x, React, Ember, Aurelia, Vue itd.)
  • Znajomość (typowe scenariusze codziennego użytkowania) z nowoczesnym zestawem narzędzi do programowania JavaScript (narzędzia "budowania', pakowanie, lintowanie, transpilery)
  • Potwierdzony przebieg projektu tworzenia aplikacji internetowych klasy korporacyjnej dla użytkowników biznesowych (np.: bezpieczeństwo, projektowanie RESTful Web API, dogłębne HTTP, automatyzacja testów w przeglądarce, i18n)
  • Praktyczna znajomość dialektów ES typu statycznego (Flow, TypeScript) i RxJS (obserwowalne)
  • Doświadczenie w pracy nad procesem rozwoju Agile / Scrum
  • Umiejętność dobrej pracy w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku w szybko rozwijającej się firmie
  • Wymagana biegłość w języku angielskim
  • Urodzony Leader, gracz zespołowy, dobry komunikator i moderator
  • Wykształcenie wyższe techniczne (dziedzina informatyki lub inny odpowiedni / pokrewny kierunek)

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (120 - 150 PLN / H)
  • Roczne premie w wysokości jednej miesięcznej pensji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Opieka zdrowotna
  • Karta Multisport
  • Lekcje francuskiego dwa razy w tygodniu
  • Flexi-time (8/10 - 16/18)
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Możliwość pracy w innej lokalizacji firmy
  • Swobodne i bardzo przyjazne środowisko
  • Ciekawe szkolenia wewnętrzne
  • Wyzwanie, możliwości wymiany umiejętności w międzynarodowym zespole
  • Umiejętność pracy w sposób autonomiczny iw środowisku, w którym twoje pomysły są cenione