2016-10-07 22:20

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy w swojej branży szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Java - GISWarszawa

Opis stanowiska:

  • uczestniczenie w projektach rozwoju i wdrożeń systemów informatycznych
  • uczestnictwo w całym procesie wytarzania modułów oprogramowania (projektowanie, programowanie, testowanie, dokumentowanie)
  • uczestnictwo w pracach analitycznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • znajomość technologii J2EE (framework Spring) i/lub J2SE
  • znajomość JavaScript (OpenLayers, ExtJS 4)
  • znajomość relacyjnych baz danych i SQL oraz XML/XSL
  • znajomość zagadnień i oprogramowania GIS
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
  • znajomość systemów kontroli wersji SVN, CVS
  • doświadczenie w pracy z HTML, CSS
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i sumienność
  • mile widziana znajomość środowiska Eclipse oraz umiejętność czytania dokumentacji w UML
  • umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole programistów,
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Proponujemy:

  • praca na czas trwania projektu (6 miesięcy z możliwością przedłużenia)
  • umowa b2b
Wyślij CV