Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań IT dla biznesu (systemy CRM, hurtownie danych, rozwiązania Business Intelligence), pracującego dla największych firm z branży finansowej i ubezpieczeniowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular .NET Core Developer 11000 - 12000 PLN Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i utrzymanie nowego produktu dla lidera na rynku ubezpieczeniowym
  • Współpraca w kilkuosobowym zespole projektowym (3 back-end.net developerów, 2 front-end developerów, testerzy i PM)
  • Rozwiązywanie złożonych problemów technicznych
  • Dostarczanie kodu zgodnie z oczekiwaniami względem jakości i czasu

Wymagania:

  • Minimum 1,5-2 lata doświadczenia komercyjnego
  • Bardzo dobra znajomość C#, ASP.NET Core MVC 2.x
  • Bardzo dobra znajomość Razor, EntityFramework Core
  • Doświadczenie w integracji ASP.NET Core z frameworkami frontendowymi
  • Dobra znajomość SQL Server (SQL/TSQL
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w pracy z testami jednostkowymi
  • Podstawowa znajomość warstwy fron-endowej (HTML, CSS, Javscript)

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie b2b
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o charakterze międzynarodowym
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Mile widziane:

  • Znajomość frameworków frontendowych (Angular, React, vue, Aurelia)