Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań klasy CRM/ERP szukamy :

Marketing Manager /specjalista ds. marketingu B2B

Oferta pracy: Oferta pracy IT Marketing Manager / Specjalista ds. marketingu B2B Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

Szukamy osoby posiadającej doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategi i działań marketingu zintegrowanego, posiadającej praktyczną wiedzę w zakresie działań ukierunkowanych na dotarcie do klientów B2B. Wykorzystującej w swojej codziennej pracy kanały social media, praktyka performence marketingu wykorzystującego swoje doświadczenia w budowaniu lejków sprzedażowych.

  • Zarządzanie budżetem marketingowym,
  • Stała współpraca marketingowa z jednym z z dużych vendorów IT,
  • Zbudowanie rocznego planu marketingowego opartego o mierzalne efekty,
  • Tworzenie zautomatyzowanych kampanii marketingowych,
  • Śledzenie trendów, proponowanie nowych, kreatywnych rozwiązań,
  • Przygotowywanie raportów z działań,
  • Samodzielność w realizacji projektów i rozwiązywaniu problemów,
  • Pozyskiwanie leadów sprzedażowych
  • Tworzenie harmonogramów publikacji, obsługa i moderacja profili,
  • Współpraca z grafikami/programistami/specjalista SEO,
  • Pisanie angażujących treści, zarówno dłuższych jak i krótszych,

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w działaniach marketingowych nakierowanych na klienta biznesowego,
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi z zakresu performance marketingu / social marketingu,
  • Doświadczenie w tworzeniu lejków sprzedażowych,
  • Znajomość specyfiki i trendów panujących w mediach społecznościowych,
  • Umiejętność zaangażowania użytkowników do podjęcia działania,
  • Umiejętność myślenia wielokanałowego, łączenie działań z kilku różnych obszarów,
  • Doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

Oferujemy:

  • Etat (umowa o pracę / zlecenie / B2B - wybór po Twojej stronie),
  • Owoce w pracy,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Świetna aromatyczna kawa,