Nasz klient to jedyny polski dystrybutor innowacyjnej praformy CRM amerykańskiej firmy wdrożeniowej. Za kilkanaście lat na lokalnym rynku zbudowali zespół z kilkudziesięciu pracowników, przeprowadzili ponad 100 wdrożeń w dużych i średnich przedsiębiorstwach z różncy branż oraz zdobyli liczne nagrody. Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk Biznesowo-systemowy (sektor bankowy) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • udział w realizacji projektów dla sektora bankowego w obszarach sprzedaży i obsługi klienta.
  • analiza i przekładanie wymagań biznesowych na koncepcję rozwiązania,
  • projektowanie architektury rozwiązań i odpowiedzialność za ich realizację,
  • tworzenie koncepcji i szczegółowych projektów rozwiązań dopasowanych do wymagań klientów dla nowych systemów informatycznych,
  • współpraca z zespołem developerskim w procesie wytwarzania oprogramowania,
  • planowanie i koordynacja zmian w projekcie pod kątem spójności i zgodności z architekturą,
  • udział w wycenach projektów (założenia biznesowe, architektura, budżet i harmonogram)

Wymagania:

  • doświadczenie we współpracy z klientem z sektora bankowego
  • min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu systemów informatycznych w roli analityka systemowego,
  • doświadczenie w obszarze analizy i projektowania procesów biznesowych
  • umiejętność projektowania i prototypowania interfejsów użytkownika w oparciu o dobre praktyki UX
  • doświadczenie w projektowaniu integracji systemów informatycznych,
  • umiejętność posługiwania się UML, BPMN,
  • komunikatywność, samodzielność, zorientowanie na cele,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość metodyk projektowych,
  • wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę b2b lub umowę o pracę
  • udział w tworzeniu rozwiązań dla największych instytucji/firm,
  • profesjonalny rozwój zawodowy (certyfikacje, szkolenia),
  • realny wpływ na projekt i wysłuchanie każdego pomysłu, propozycji,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia,
  • dodatkowe benefity