Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy, posiadającej odziały w całej Europie szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk systemowy/biznesowy (z doświadczeniem w obszarze logistyki) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań biznesowych oraz systemowych w ramach procesów rozwoju systemów i rozwiązań IT
  • Praca przy m.in. zaprojektowaniu nowego narzędziaa do zarządzania magazynem centralnym
  • Przygotowanie analizy systemowej uwzględniającej statykę oraz dynamikę projektowanych systemów
  • Wsparcie w procesach wytwórczych oprogramowania w tym przy testach, dokumentacji i odbiorach
  • Współpraca przy definicji i kontroli zakresu budżetu i harmonogramu
  • Współpraca z Centrum usług IT grupy w zakresie wdrażanych funkcjonalności i wymagań kraju w stosunku do rozwiązań i platform centralnych
  • Weryfikacja, systematyzacja i uszczegóławianie wymagań biznesowych w ramach projektów oraz zmian (CR)
  • Bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem PM
  • Umiejętność zarządzania współpracą z dostawcą zewnętrznym wspierającym realizację projektu biznesowego/systemowego

Oczekiwania:

  • Min. 1-2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Projektanta systemów IT/Analityka Biznesowego i Systemowego
  • Doświadczenie w pracy po stronie operatora logistycznego lub uczestnictwo w projektach z obszaru logistyki wewnątrz organizacji
  • Techniczne/informatyczne wykształcenie
  • Umiejętności tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe
  • Co najmniej średnio-zaawansowanej znajomości języka SQL/PLSQL
  • Znajomość metodyk analizy systemowej oraz biznesowej (mile widziane certyfikacje)
  • Biegła znajomość notacji oraz diagramów w pracy analitycznej w tym UML oraz BPMN.
  • Znajomość narzędzi Visual Paradigm, Confluence, JIRA
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej oraz udział w projektach międzynarodowych (B2/C1)
  • Samodzielność
  • Umiejętność organizowania pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu przy kilku równoległych projektach
  • Umiejętność jasnego i precyzyjnego formułowania myśli w mowie i piśmie
  • Ponadprzeciętna umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w pracy w rozproszonym międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Bogaty pakiet benefitów oraz ubezpieczeń
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość ITIL
  • Znajomość metodyk zwinnych
  • Doświadczenie w roli facylitatora