2016-10-02 22:01

Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej Firmy dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista - Projektant JEEWarszawa

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektów
  • odpowiedzialność za budowanie architektury,
  • projektowanie i tworzenie systemów informatycznych klasy Enterprise

Wymagania:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczanie na stanowisku Programista Java
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie pracy na stanowisku Projektanta Java
  • umiejętność programowania w języku Java
  • dobra znajomość technologii wchodzących w skład Java EE /J2EE
  • znajomość budowania aplikacji rozproszonych i integracji aplikacji
  • znajomość relacyjnych baz danych i SQL
  • praktyczna znajomość UML, OOA/OOD oraz wzorców projektowych
  • co najmniej bierna znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
  • chęć podnoszenia własnych kwalifikacji w zakresie technologii, narzędzi, szkieletów aplikacyjnych oraz warsztatu pracy programisty

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • udział w unikalnych w skali kraju projektach dla liderów sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego i bankowo-finansowego,
  • rozwój wiedzy i kompetencji poprzez zaprojektowaną specjalnie ścieżkę kariery,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • wsparcie merytoryczne i wsparcie liderów w trakcie realizacji trudniejszych etapów projektu,
  • system premiowania,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • kartę Benefit MultiSport,
  • wyjazdy integracyjno-szkoleniowe połączone ze sportem i zabawą.

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość technologii integracyjnych takich jak BizTalk, WebMethods, Mule i inne.
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z budowaniem aplikacji zgodnych z SOA
  • praktyczna znajomość co najmniej dwóch ze szkieletów tworzenia aplikacji webowych np. Spring MVC, Struts, JSF, itp.
  • certyfikacja w zakresie Java EE
  • umiejętność stosowania praktyk inżynierskich, takich jak Refactoring czy TDD
Wyślij CV