Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy z branzy Fin-Tech, zajmującej się tworzeniem i rozwijaniem systemu finansowo-księgowego skierowanego do firm przeprowadzających operacje sprzedażowe na największych globalnych serwisach e-commercowych, który w 2017 roku zapewnił kapitał rzędu miliarda dolarów dla tysięcy sprzedawców realizujących swoje działania za pośrednictwem marketplace'ów (Amazon, eBay, Walmart) szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT IT Project Manager 10000 - 12000 PLN Warszawa

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem developerskim i QA
  • Ścisła współpraca z Product Managerem, celem wdrożenia ustalonych rozwiązań
  • Komunikacja z częścią zespołu z NY (w tym udział w cyklicznych spotkaniach)
  • Organizacja codziennych spotkań zespołu
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem projektu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oczekiwania:

  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Znajomość metodyk zarządzania projektem: Scrum, Kanban
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność szybkiego reagowania na problemy
  • Znajomość programów: Jiry, Confluence, Slack, Google Docs
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku, pod presją czasu
  • Zainteresowanie branżą fintech i e-commerce

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowy środowisku
  • Praca przy ciekawych, globalnych projektach