Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu usług outsourcingu IT. Koncentrujemy się na rozwoju zespołów odpowiedzialnych za wdrażanie usług IT, w szczególności dla klientów w Europie Zachodniej i USA. Zapewniamy wyspecjalizowany i wysoce spersonalizowany outsourcing personelu oraz usługi zarządzania projektami IT dla celów projektowania i rozwoju oprogramowania. Od prawie 10 lat zajmujemy się tworzeniem oprogramowania w różnych technologiach i dla klientów z różnych branż. Zgromadziliśmy doświadczenie w zakresie projektowania, opracowywania i konserwacji produktów. Mamy możliwość wyboru i efektywnego zastosowania różnych metodologii tworzenia oprogramowania w zależności od specyfiki projektu. W związku z powiększaniem naszego zespołu programistów poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Team Leader Java / Doświadczenie w prowadzeniu projektów Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Realizacja projektu w międzynarodowym środowisku
  • Wdrożenie i utrzymanie standardowych funkcji APplus zgodnie ze specyfikacjami zarządzania produktem; analiza i korekta błędów, współpraca z Klientami w zakresie obsługi błędów
  • Przygotowanie aplikacji, szczegółów i koncepcji IT dotyczącej ERP
  • Realizacja treści konceptów wymaganych technologiach
  • Implementacje testów, pisanie testów JUnit
  • Wdrożenie dokumentacji dla nowo opracowanych funkcji
  • Przetwarzanie zgłoszeń serwisowych w dziale pomocy technicznej
  • Ciągła aktualizacja wiedzy technicznej
  • Współpraca z QA, działem projektowym w kwestiach technicznych

Wymagania:

  • Minimum 2 alta doświadczenia na stanowisku programisty
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość technologii Java (Java EE), C # (.NET), SQL, HTML, JavaScript / TypeScript, XML / XSD / XSL, APplus
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne umożliwiające kontakt z Klientem
  • Umiejętność zarządzania i organizacja zespołu programistów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Zorientowanie na cel
  • Umiejętność wsparcia i kształcenia nowych członków zespołu i stażystów

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 100 - 125 PLN / h
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna
  • Udział w interesujących projektach

Dodatkowe atuty:

Znajomość języka niemieckiego

Dodatkowe:

W pierwszych miesiącach pracy obowiązek spędzania części tygodnia u Klienta w Niemczech. Po okresie przygotowawczym wymagane wyjazdy ograniczą się do 1 dnia w tygodniu.