2017-02-23 09:07

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant Wiodący Systemu SAP Obszar kontroling - Fi - CoWarszawa

Zadania:

  • Uczestnictwo w polskich i międzynarodowych projektach wdrożenia systemu SAP u renomowanych klientów
  • Analiza potrzeb klienta
  • Realizacja projektów w zakresie wdrażania modułów aplikacji SAP
  • Udział w pracach doradczych mających na celu zaprojektowanie nowych procesów biznesowych i koncepcji organizacji oraz ich wdrożenie na bazie aplikacji SAP
  • Współpraca z klientami w zakresie nowych technologii SAP i możliwości ich zastosowania w biznesie
  • Utrzymywanie kontaktów z użytkownikami biznesowymi oraz świadczenie usług rozwoju i utrzymania wdrożonych rozwiązań

Wymagania:

  • Znajomość jednego z modułów systemu SAP:
    • FI -Rachunkowość,
    • CO -Kontroling,
  • Raportowanie w obszarze biznesowym z systemu SAP BI będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych w w/w obszarach
  • Biegła znajomość systemu w obszarze biznesowym w zakresie konfiguracji i utrzymania systemu
  • Udokumentowany udział w co najmniej dwóch projektach wdrożeniowych w roli konsultanta zadaniowego/wiodącego, albo co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze biznesowym lub informatycznym
  • Wiedza w zakresie budowy i eksploatacji środowisk opartych o platformę SAP NetWeaver
  • Podstawowa znajomość języka ABAP mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Gotowość do uczenia się i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Wysokie umiejętności analityczne, a także umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, nastawienie na cel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu
Wyślij CV