2016-10-09 21:58

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP, Java lub .NETWarszawa

Opis stanowiska:

Osoby pracujące na tym stanowisku będą uczestniczyły w ciekawych oraz różnorodnych projektach związanych z tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem aplikacji na urządzenia mobilne (Android, iOS) oraz systemów webowych.

Wymagania:

  • umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • umiejętność programowania
  • biegła znajomość przynajmniej jednego języka programowania (np. Java, Objective-C, C#, C, C++, PHP, itp.)
  • angielski co najmniej na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • chęć rozwoju i nauki nowych technologii
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • laptop
  • premie projektowe
  • możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i podniesienia posiadanych kwalifikacji
  • pracę pod okiem doświadczonych kierowników w rozwijającym się zespole
  • pracę z najnowszymi technologiami
  • udział w ciekawych projektach

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na urządzenia mobilne (iOS, Android)
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych i bazodanowych
  • bardzo dobra znajomość wybranych technologii: HTML (w tym HTML 5), CSS, JavaScript, PHP, Java EE, .NET
  • bardzo dobra znajomość technologii XML (XML, XSD, XSLT, XPath itp.)