Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku rozwiązań IT związanych z IT Security, część większej grupy spółek IT, realizującej projekty dla sektora publicznego oraz biznesowego, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant/Specjalista ds rozwiązań IdM - Identity Management Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • udział w projektach wdrożeniowych systemów klasy IdM/IGA/IAM
  • udział w zadaniach takich jak analiza, projektowanie, wdrażanie, * konfiguracja, diagnoza i rozwiązanie problemów, wsparcie klientów końcowych,
  • programowanie i kastomizacja interfejsów (API) dla wdrażanych systemów (Java, JavaBeans, webservices),
  • realizacja szkoleń i warsztatów, konsultacji dla zespołów wewnątrz organizacji,
  • realizacja prezentacji i szkoleń dla klientów końcowych, udział w tworzeniu PoC,
  • współpraca z innymi zespołami wewnątrz organizacji,

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (konsultant, developer, architekt rozwiązań IdM),
  • praktyczna wiedza w następujących obszarach:
    • znajomość zagadnień dotyczących integracji różnych typów systemów informatycznych,
    • doświadczenie i umiejętność programowania w języku Java, BeanShell/JavaScript, JSP/Servlets,
    • praktyczna znajomość HTTP, XML, SPML/SOAP, XSLT, XML Schema,
    • znajomość jednego z popularnych serwerów aplikacyjnych: WebLogic, JBoss, WebSpere,
    • technologie webowe,
    • znajomość podstaw administracji dla systemów Active Directory, Windows Server, UNIX/Linux na poziomie zarządzania własnym środowiskiem testowym,
    • znajomość podstaw projektowania procesów biznesowych, szczególnie w obszarze procesów IT,
  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, matematyka, fizyka),
  • doświadczenie pracy w zespołach wdrożeniowych po stronie dostawcy lub klienta
  • analityczne myślenie, dociekliwość w rozwiązywaniu problemów,
  • zdolność szybkiego uczenia się nowych rozwiązań i technologii,
  • otwartość i zdolność efektywnego przekazywania wiedzy,
  • dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym oraz sprawnego poruszania się po dokumentacji,
  • samodzielności w pracy, w szczególności w zakresie zdobywania wiedzy i organizacji zleconych zadań,
  • zdolności interpersonalnych, umiejętność pracy w zespole i komunikatywności

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • udział w interesujących projektach
  • możliwość uczestnictwa w projektach zagranicznych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę z otwartym zespołem

Dodatkowe atuty:

  • programowanie w językach skryptowych, np. Perl, TCL, Python,
  • znajomość narzędzi wpierających programowanie w Java
  • doświadczenie z narzędziami Oracle IDM lub WSO2 Identity Server