Dla międzynarodowego producenta systemów zarządzania przedsiębiorstwem od ponad 20 lat na rynku polskim dostarczającego rozwiązań dla małych i średnich firm poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Developer .NET Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

  • Rozwój produktu i jego funkcjonalności
  • Pełnienie kluczowej roli przy projektowaniu zmian jako Product Designer
  • Przewodzenie procesom ewaluacji narzędzi, technologii, standardów prac
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego zespołowi programistów (funkcja Tech Leadera)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Bardzo dobra znajomość .NET
  • Bardzo dobra znajomość DevExpress
  • Bardzo dobra znajomość SQL Serwer
  • Umiejętność pracy w metodyce SCRUM
  • Bardzo dobra znajomość WPF
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bonus roczny
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe 5 dni urlopu rocznie do wykorzystania na wolontariat
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do parkingu

Dodatkowe atuty:

  • Orientacja w rynku produktów i rozwiązań klasy ERP
  • Znajomość zagadnień biznesowych z zakresu finansów i księgowości
  • Znajomość MFC, TFS
  • Znajomość języka C++
  • Znajomość Entity Framework