2016-10-07 22:39

Dla naszego klienta, firmy dostarczających innowacyjne rozwiązania informatyczne i najwyższej jakości usługi Klientom na rynku polskim, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista .NET - C# - OracleWarszawa

Realizowane zadania:

  • praca w charakterze programisty zespole tworzącym oprogramowanie
  • współtworzenie, rozbudowę i utrzymanie produktów informatycznych opartych na technologii .Net
  • raportowanie do kierownika projektu i lidera programistów

Od kandydata oczekujemy:

  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości języka angielskiego pozwalająca swobodnie zapoznać się z dokumentacją
  • praktyczna umiejętność programowania w języku C#
  • znajomość Visual Studio
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • znajomość technologii bazodanowych: MS-SQL lub Oracle
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji WWW lub mobilnych
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • umiejętność logicznego myślenia
  • pracy na pełen etat

Firma oferuje:

  • pracę na stanowisku Programista
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwości rozwoju wraz ze wzrostem firmy
  • pracę w centrum Warszawy
  • wyzwania, odpowiedzialność za realizowane zadania
  • ciekawe i innowacyjne projekty

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność tworzenia aplikacji w architekturze wielowarstwowej
  • doświadczenie w jQuery
  • doświadczenie w Linq/Entity Framework
  • znajomość .NET MVC
  • znajomość notacji UML