2016-10-04 09:03

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, istniejącej na polskim rynku od wielu lat, zajmującej się wdrożeniami systemów klasy ERP, CRM oraz BI, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant Business IntelligenceWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Udział w zewnętrznych projektach wdrożeniowych systemu Business Intelligence (MS SQL Server)
  • Wsparcie działu sprzedaży w obsłudze presales i postsales u kluczowych klientów firmy
  • Analiza potrzeb biznesowych klienta oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań funkcjonalnych
  • Implementacja rozwiązań (opracowywanie procesów ETL, modeli logicznych rozwiązań, modelowania danych, procesów kontroli jakości danych i rozwiązań raportowych) we współpracy z programistą BI
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki,
  • Prowadzenie prezentacji rozwiązań dla Klientów
  • Szkolenie użytkowników końcowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (informatyczne, inżynierskie lub pokrewne)
  • Posiadanie umiejętności i wiedzy z zakresu rozwiązań Business
  • Intelligence (preferowane Microsoft SQL Server)
  • Umiejętność projektowania kostek OLAP
  • Umiejętność opracowywania procesów ETL
  • Dobra znajomość MS SQL
  • Wysoka komunikatywność, umiejętność zrozumienia potrzeb biznesowych klienta i ustalania rozwiązań podczas bezpośredniego spotkania z osobami decyzyjnymi po stronie klienta (Zarząd lub Dyrektorzy Pionów)
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę firma-firma
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Pakiet socjalny oferowany po zakończeniu okresu próbnego (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy)
Wyślij CV