2016-10-02 21:52

Oferta pracy: Oferta pracy IT Grafik - WebdesignerWarszawa

Zadania:

  • realizacja oryginalnych koncepcji kreatywnych
  • projektowanie graficzne interfejsów użytkownika, aplikacji internetowych, elementów stron www
  • praca w młodym, dynamicznym zespole

Wymagania:

  • min.2 letnie doświadczenie i bogate portfolio własnych projektów
  • zmysł artystyczny, wulkan pomysłowości
  • biegła obsługa programami: Photoshop, Illustrator
  • dobra komunikuacja w j.angielskim

Dodatkowe atuty:

  • znajomość popularnych CMSów
  • znajomość HTML/CSS/JavaScript
  • znajomość PHP
  • bieżąca wiedza na temat trendów designerskich w sieci
  • pasja w projektowaniu graficznym