2016-11-21 21:26

Oferta pracy: Praca programista Web Developer - HTML5, JavaScript, jQueryWarszawa

Opis stanowiska:

  • tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych
  • implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML, CSS, JavaScript
  • integracja rozwiązań webowych z systemami CMS

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat
  • doświadczenie w projektach webowych
  • dobra znajomość HTML w tym HTML5, JavaScript, jQuery
  • dobra znajomość PHP
  • znajomość standardów W3C
  • znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • umiejętność tworzenia elementów graficznych na stronę WWW
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • praca na pełny etat

Dodatkowe atuty:

  • znajomość skryptu Prestashop