2016-10-03 17:06

Dla naszego klienta, software house tworzącego aplikacje mobilne, smart TV oraz rozwiązania e-commerce, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP - HTML, CSS3, JavaScript, Ajax, jQueryWarszawa

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez firmę (zarówno front-end jak i back-end)
  • Analiza potrzeb klienta (wewnętrznego oraz zewnętrznego), proponowanie i tworzenie odpowiednich rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych w PHP
  • Znajomość technologii internetowych: HTML, CSS3, JavaScript, Ajax, JQuery
  • Znajomość frameworków PHP (mile widziany Zend Framework) oraz architektury MVC
  • Umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami (GIT/SVN)
  • Znajomość SQL oraz zagadnień bazodanowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Chęć poszerzania wiedzy

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub umowę firma-firma
  • Pakiet socjalny
  • Dobrą lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem podziemnym
Wyślij CV