Dla polskiej firmy będącej w TOP 10 partnerów biznesowych Microsoft w Polsce zajmującej się projektowaniem i zarządzaniem infrastrukturą oraz rozwojem aplikacji biznesowych dla przedsiębiorstw. Poszukujemy osoby do zespołu na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP Developer (Symfony framework) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie bieżącego utrzymania i rozwoju aplikacji biznesowych,
  • Programowanie w języku PHP z wykorzystaniem Symfony framework,
  • Praca przy projektach o różnej wielkości dla polskich klientów firmy,
  • Praca w zespole scrumowym

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość PHP7,
  • Znajomość frameworka Symfony,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej zgodnie z przyjętymi standardami,
  • Umiejętność pracy w metodyce SCRUM,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia Microsoft
  • Elastyczny start pracy między 7:00 a 10:00

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość WordPress,PrestaShop,
  • Znajomość Java Script, Angular JS, HTML
Wyślij CV