Międzynarodowa firma z doświadczeniem w zakresie systemów nawigacji lotniczej poszukuje kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator systemu informatycznego Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • Administrowanie systemu działającego w środowisku Linux
  • Analiza pojawiających się problemów
  • Uaktualnianie i testowanie nowych rozwiązań
  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji technicznej
  • Wspieranie osób decyzyjnych w zakresie możliwości technicznych systemu
  • Prowadzenie szkoleń i wspieranie użytkowników systemu w bieżącej pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe-preferowane kierunki: informatyka, matematyka, fizyka
  • Znajomość języka angielskiego min. poziom B2
  • Znajomość podstaw programowania w systemie Linux
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • Praca na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System szkoleń w kraju i za granicą
  • Premia roczna uznaniowa
  • Wyjazd integracyjny
Wyślij CV