Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy, posiadającej odziały w całej Europie szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Główny Architekt biznesowy/IT Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • Zarządzanie lokalną architekturą rozwiązań(technologie, funkcjonalności) specyficznych dla kraju oraz nadzór architektoniczny nad poprawnością wdrażania korporacyjnych platform/systemów oraz innych standardów.
  • Współpraca z administratorami w zakresie nadzoru nad wdrażaniem architektury sieciowej oraz platform serwerowych
  • Współpraca z Centrum usług IT grupy w zakresie wdrażanych funkcjonalności i wymagań kraju w stosunku do rozwiązań i platform centralnych.
  • Merytoryczne zarządzanie zespołem analityków biznesowych i Architektów IT
  • Nadzór nad obszarem bezpieczeństwa IT, nadzór nad politykami i procedurami związanymi z bezpieczeństwem IT
  • Weryfikacja wyników działania procedur związanych z bezpieczeństwem IT
  • Konsultacje dot. bezpieczeństwa IT w tym wdrażanych rozwiązań
  • Kontakt z centralnym zespołem zajmującym się bezpieczeństwem IT

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wymagana znajomosć:
    • Różnego rodzaju rozwiązań technologicznych oraz typów" systemów: ESB, API Management, CRM, ERP, CMS, Workflow, BI
    • Rozwiązań bazodanowych: SQL Server, PostgreSQL i inne
    • Zagadnień związanych z rozwiązaniami chmurowymi oraz projektowaniem rozwiązań chmurowych
    • Sposobów opisu architektonicznego/modelowania systemów typu UML/Archimate i inne
    • Metodyk analizy systemowej oraz biznesowej
    • Używanych notacji oraz diagramów w pracy analitycznej w tym UML oraz BPMN.
    • Narzędzi używanych podczas prac analitycznych (mile widziana znajomość Visual Paradigm)
  • Doświadczenie w budowie zasad architektury korporacyjnej
  • Doświadczenie w przygotowaniu wizji architektur korporacyjnych oraz nadzoru nad ich wdrażaniem
  • Doświadczenie w pracy w rozproszonym międzynarodowym środowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna zależna od realizacji celów, krotność wynagrodzenia
  • Laptop, komórka
  • Szkolenia dopasowane do potrzeb
  • Opieka medyczna,
  • Możliwość korzystania z karty sportowej lub żywieniowej - na życzenie kandydata

Mile widziane:

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu merytorycznym podobnych zespołów
  • Mile widziana znajomość bardziej dogłębna znajomość obszarów analityki danych (BI) oraz technologii integracyjnych
  • Mile widziana znajomość narzędzi do modelowania architektury rozwiązań typu Visual Paradigm, Sparx Enterprise Architect
  • Mile widziana certyfikacja TOGAF lub innej metodyki wdrażania architektury korporacyjnej
  • Znajomość obszaru bezpieczeństwa IT
  • Znajomość ITIL i aspektów governance IT