Dla amerykańskiej grupy mediowej o międzynarodowym zasięgu, istniejącej na rynku od ponad 40 lat, posiadającej sieć telewizji satelitarnych i kablowych, a także studia produkcji i dystrybucji filmowej, z główną siedzibą w Nowym Jorku oraz warszawskim oddziałem w ścisłym centrum, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Mid/Senior iOS Developer (Swift) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

  • Budowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformie iOS dla popularnych marek
  • Rozwiązywanie problemów związanych z rozwojem oprogramowania iOS, rozwój techniczny i integracja komponentów

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania iOS
  • Praktyczna znajomość Swift
  • Znajomość Objective-C
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

Proponujemy:

  • Pracę w nowoczesnych technologiach
  • Możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia zawodowe i językowe
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Środowisko pracy: Laptop + 2 monitory, biurko z regulowaną wysokością (do pracy siedzącej bądź stojącej)
  • Pracę w zespole liczącym około 6-ściu osób
  • Regularne wyjścia firmowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie przy umowie o pracę