2017-02-19 14:34

Dla naszego klienta, jednego z liderów rynku usług dodanych na telefony komórkowe szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista aplikacji mobilnych Android - JAVA, J2MEWarszawa

Zadania:

  • udział w projektowaniu gier i aplikacji mobilnych
  • projektowanie przebiegu i zasad gry
  • budowanie aplikacji i interfejsu użytkownika

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne lub ostatnie lata studiów
  • znajomość jednego z języków: Java, J2ME
  • znajomość specyfiki J2ME będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programowania zorientowanego obiektowo
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • dużo czasu spędzane z grami komputerowymi/mobilnymi

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na jedną z platform mobilnych:
    • Android,
    • J2ME,
    • iOS, iPhone
    • Win Mobile
  • znajomość biblioteki OpenGL i podobnych