Jesteśmy wyspecjalizowaną w rekrutacji IT w Polsce i w Europie firmą rekrutacyjną, rozwijamy polski serwis poświęcony rekrutacji i technologiom ITSprawiamy że ludzie szukają u nas kolejnych informacji i polecają nas znajomym.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Marketing Manager / Social Media Manager Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie B2B / Kontrakt

Zadania:

Szukamy doświadczonej osoby zarówno w tworzeniu contentu jak i w tworzeniu i wdrażaniu strategi marketingu w sieci. Ze znajomością kanałów social media: Facebook, LinkedIn, Wykop.

  • Tworzenie harmonogramów publikacji, obsługa i moderacja profili naszej firmy,
  • Współpraca z grafikami/programistami/specjalista SEO,
  • Pisanie angażujących treści, zarówno dłuższych jak i krótszych,
  • Planowanie harmonogramów postowania
  • Zarządzanie budżetem reklamowym,
  • Przygotowywanie raportów z działań,
  • Śledzenie trendów, proponowanie nowych, kreatywnych rozwiązań,
  • Samodzielność w realizacji projektów i rozwiązywaniu problemów,
  • Wybór i wdrożenie rozwiązań wspierających analitykę
  • Pozyskiwanie leadów sprzedażowych

Wymagania:

  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji digitalowej / marektingowej,
  • Znajomość specyfiki i trendów panujących w mediach społecznościowych
  • Umiejętność zaangażowania użytkowników do podjęcia działania
  • Wszechstronna wiedzę i umiejętności związane z prowadzeniem projektów social media,
  • Umiejętność myślenia wielokanałowego, łączenie działań z kilku różnych obszarów,
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu leadów
  • Doskonała znajomość języka polskiego

Firma oferuje:

  • Etat (umowa o pracę / zlecenie / B2B - wybór po Twojej stronie)
  • Ekologiczne owoce w pracy
  • Lekcje języka angielskiego
  • Wygodne biuro w centrum Warszawy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy - start między 8 a 10 koniec między 16 a 18
  • Świetna Kawa

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność obsługi programów do grafiki - Adobe PhotoShop/Gimp.

Zobacz jak pracują, Zobacz jak się integrują...