Nasz Klient to jedna z największych w Polsce firm - integratorów informatycznych. Oferuje usługi konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie w trybie 24/7/365 dla klientów z kilkunastu sektorów.

Oferta pracy: Praca programista Software Developer .NET Core + Angular 2 Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji dedykowanych w technologii .NET;
  • Praca w 5-6-osobowym zespole scrum'owym;
  • Dbanie o wysoką jakość kodu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 2-3 lata+;
  • Znajomość C#.NET, doświadczenie z NET.Core oraz Angular wersji 2+;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznych;
  • Komunikatywność, otwartość, chęć rozwoju w kierunku nowych technologii;
  • Umiejętność pisania czystego i czytelnego kodu;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań i możliwość. budowania kompetencji w oparciu o ciekawe projekty, a także poprzez realizację różnorodnych ścieżek certyfikacyjnych - w zależności od obszaru wybranej specjalizacji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub umowa b2b);
  • Elastyczną formę zatrudnienia - B2B lub umowa o pracę;
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne;
  • Opieka medyczna przez jedną z największych firm medycznych w kraju;
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy;
  • Laptop IntelCore i5 SSD 250 GB lub i7 SSD 512 + dodatkowy monitor 23-24" ;
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej.