2016-10-01 20:49

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy, agencji marketingowej typu FULL SERVICE będącej częścią międzynarodowego biznesu szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Account Manager - biegły angielskiWarszawa

Opis stanowiska:

  • Budowanie relacji z Klientami przy prowadzeniu kampanii reklamowych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie relacji z dotychczasowymi Klientami
  • Aktywne uczestniczenie w przetargach na usługi reklamowe u nowych klientów
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zleceń i kampanii

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3-letnie poparte udokumentowanymi sukcesami doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji reklamowej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem własnym i zespołu
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Pracę w międzynarodowej agencji marketingowej

Dodatkowe atuty:

  • Kreatywność,
  • Otwartość na nowe wyzwania,
  • Gotowość podjęcia dyskusji na tematy artystyczne
  • Studia podyplomowe