Naszym Klientem jest czołowy producent nowatorskich rozwiązań dla przemysłu. Firma zatrudnia ponad 3800 pracowników na całym świecie, oddział w Polsce posiada biuro w Warszawie oraz jednostki terenowe na terenie kraju. Obecnie dla tej firmy szukamy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Javascript Angular Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wdrożenie oprogramowania w oparciu o najnowsze wersje Angular Framework, TypeScript, JavaScript, Redux, Karma
  • Testowanie i udział w tworzeniu dokumentacji technicznej
  • Rozbudowa i opieka nad istniejącymi aplikacjami
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

Oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu
  • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w Angular 4 / 5
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość technologii internetowych
  • Analityczne myślenie i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość i doświadczenie w metodologii Agile/Scrum

Firma oferuje:

  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bezpłatne kursy językowe
  • Dofinansowanie do nauki
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Indywidualnie dopasowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wyjazdy integracyjne
  • Codzienne dofinansowanie do posiłków
  • Dofinansowanie do wakacji
  • System kafeteryjny "My Benefit"
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Nielimitowany dostęp do audioteki
  • Szeroki wybór herbat i świeżo mieloną kawę

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość framework'a ReactJS
  • Znajomość języka niemieckiego
Wyślij CV