Firma specjalizuje się w projektowaniu cyfrowym i rozwojem oprogramowania. Tworzy m.in. aplikacje internetowe do zarządzania przedsiębiorstwem, aplikacje mobilne dla B2B i konsumentów oraz strony internetowe dla firm z różnych branż. Główna siedziba znajduje się w Helsinkach w Finlandii, a warszawski odział jest ulokowany w ścisłym centrum. Pracują na różnych platformach, dostarczając usługi, narzędzia i marketing, które wspierają rozwój firm i organizacji. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Mid/Senior Java Developer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Projektowanie, rozwijanie i dokumentowanie wytwarzanego oprogramowania
  • Uczestnictwo w zapewnianiu jakości, przeglądy kodu, analiza kodu i udoskonalanie procesów
  • Współpraca z zespołem, produkując wysokiej jakości produkty cyfrowe dla klientów zerwnętrznych

Wymagania:

  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia w programowaniu w Javie
  • Praktyczna znajomość Spring
  • Umiejętność pracy w technologiach:
    • Docker
    • JIRA
    • Maven
    • SQL
  • Język angielski na poziomie B2

Firma oferuje:

  • Rodzaj umowy: B2B, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (14 000-17 000 PLN na fakturze)
  • 20-26 dni płatnego urlopu
  • Możliwość wyjazdów biznesowych do głównej siedziby w Finlandii
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Metodologia pracy: Scrum
  • Systemy operacyjne: Windows, Linux, Mac
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy z różnymi klientami z różnych branż, co umożliwia naukę i umiejętność operacji nowymi technologiami
  • Regularne imprezy firmowe
  • Darmowe przekąski, napoje i hektolitry kawy :)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technologii:
    • AWS
    • Gradle
    • Linux
    • Node.js