Dla naszego klienta, jednego z liderów na rynku transakcji elektronicznych, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Application Manager Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

  • monitorowanie pod względem dostępności i wydajności procesów opartych na systemie Unix
  • rozszerzenie i utrzymanie dokumentacji narzędzi administracyjnych (Shell, SQL, Jython)
  • utrzymanie aplikacji o znaczeniu krytycznym
  • analizę i korektę konfiguracji we współpracy z działem rozwoju aplikacji
  • konsultacje z działem rozwoju aplikacji w zakresie operacyjnych aspektów oprogramowania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • minimum 4-letnim doświadczeniem w administrowaniu aplikacjami w środowiskach Linux/AIX (w branży finansów, IT lub bankowości)
  • gotowość go wyjazdów zagranicznych (projektowych) w pierwszym okresie trwania projektu
  • umiejętność tworzenia skryptów sh, ksh, bash, perl
  • dobra znajomość SQL (w tym Oracle PL/SQL) w zakresie weryfikacji danych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • znajomość aktualnych technologii internetowych, bezpieczeństwa i szyfrowania
  • znajomość przepisów bezpieczeństwa organizacji kart kredytowych (PCI DSS)
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych
  • owocowe wtorki, chill roomy i dobrą kawę

Mile widziane:

  • komunikatywna znajomość język niemieckiego
Wyślij CV