Dla amerykańskiej grupy mediowej o międzynarodowym zasięgu, istniejącej na rynku od ponad 40 lat, posiadającej sieć telewizji satelitarnych i kablowych, a także studia produkcji i dystrybucji filmowej, z główną siedzibą w Nowym Jorku oraz warszawskim oddziałem w ścisłym centrum, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Manager Aplikacji Mobilnych (iOS) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • Nadzorowanie projektów oraz kierowanie zespołem składającego się z około 6-ściu osób
  • Kontakt biznesowy z klientem
  • Budowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformie iOS dla popularnych marek
  • Przekazywanie ścieżki zespołu swoim partnerom biznesowym, a także wsparcie w procesie rekrutacji przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z oprogramowaniem iOS w Objective-C
  • Znajomość co najmniej jednego dodatkowego języka (C, C++, Python, Ruby, Scala itp.)
  • Doświadczenie na pozycji Team Leader'skiej
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

Oferujemy:

  • Stała współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • Start pracy w godzinach 9:30-10:30
  • Laptop + 2 monitory
  • Biurko z regulowaną wysokością (do pracy stojącej bądź siedzącej)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Pracę w zespole liczącym około 6 osób (open space)
  • Regularne imprezy integracyjne
  • Pracę przy międzynarodowych projektach